OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Referent -Wydział Świadczeń Zagranicznych

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 18/02/2014
Czas publikacji: 9 dni (zakończone)
Wyświetleń: 282
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 27/02/2014
Nr StPr/14/0380
Stanowisko: Referent -Wydział Świadczeń Zagranicznych
Ważna od: 2014-02-18
Ważna do: 2014-02-27
Rodzaj oferty: Lokalna
Szczegóły dotyczące oferty
Zakres obowiązków: Wyższe - preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne. Szczegółowe informacje dotyczące wykonywania pracy na danym stanowisku zamieszczone są w ogłoszeniu o naborze dostępnym na stronie: www.bip.krus.gov.pl w zakładce praca w KRUS. Miejsce pracy Placówka Terenowa KRUS w Ostrowie Wlkp. ul. Krotoszyńska 41 - Wydział Świadczeń Zagranicznych.
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty określone w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie www.bip.krus.gov.pl przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Oddziale Regionalnym KRUS w Poznaniu do 27.02.2014r, ul. Św. Marcina 46/50, 60-959 Poznań.
Liczba wolnych miejsc: 1
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: Pełny etat
Przewidywana data zatrudnienia: 2014-03-01
Warunki pracy i płacy
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1800.00
Zmianowość: jedna zmiana
Adres pracy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 41
Adres pracy: Ostrów Wielkopolski
Pracodawca kontakt: - -
Nazwa pracodawcy: KRUS Ostrów Wlkp
Adres zgłoszeniodawcy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 41
Źródło oferty: PUP w Ostrowie Wielkopolskim

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Programista Python/Django
dziś   (zakończenie za 29 dni)

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski NR REF.: Python//Ostrów Wlkp. Oferujemy: - Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia...

Tester oprogramowania/Nr ref.: TO/Ostrów Wielkopolski

Oferujemy: • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • Rozwojową pracę...

Programista SharePoint

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski Nr ref.: PS/Ostrów Wlkp. Wymagania: • Dobra znajomość MS SharePoint • Projektowanie...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

Bonanza ul. Październikowa 13, 63-230 witaszyce
Taxi LIDER ul. Batorego, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Błysk-Service, Usługi Sprzątające ul. Leśna 11, 63-400 Ostrów Wlkp / Wysocko Wielkie
MASAŻ leczniczy PLUS UL. Odolanowska 116, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Serwis NART Szwajcarskiej firmy -TOKO ul. Odolanowska 116, 63-400 Topola Mała

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Pomoc Domowa -Sprzątanie 16-gru   (do końca 7 dni)

okna kraków