OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Serwisant Wag Elektronicznych

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 11/12/2013
Czas publikacji: 30 dni (zakończone)
Wyświetleń: 114
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 10/01/2014
Nr StPr/13/2611
Stanowisko: Serwisant Wag Elektronicznych
Ważna od: 2013-12-11
Ważna do: 2014-01-10
Rodzaj oferty: Lokalna
Szczegóły dotyczące oferty
Zakres obowiązków: wyksz. zawodowe lub średnie, znajomość branży elektronicznej, mile widziane doświadczenie w serwisowaniu wag elektronicznych, dokładność, zdolności organizacyjne, komunikatywność, doradztwo techniczne, serwis wag elektronicznych
Wymagane dokumenty: Cv przesłać na adres: praca@sensorwag.com.pl
Liczba wolnych miejsc: 1
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: Pełny etat
Przewidywana data zatrudnienia: 2013-12-18
Warunki pracy i płacy
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2050.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zmianowość: jedna zmiana
Adres pracy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Gorzycka 18
Adres pracy: Ostrów Wielkopolski
Pracodawca kontakt: - -, e-mail: praca@sensorwag.com.pl
Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. SENSOR-WAG mgr inż. Kuroszczyk Robert
Adres zgłoszeniodawcy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Gorzycka 18
Źródło oferty: PUP w Ostrowie Wielkopolskim

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Zatrud. Panią _do arch. dokum. biuro i opieki towarz. Ostrów
25-paź   (zakończenie za 1 dzień)

Zatrudnię Panią (um. zlecenie) do drobnych prac porządkowych, archiwizacji dokumentów w biurze oraz opieki towarzyskiej...

Praca dla studentów
wczoraj   (zakończenie za 33335 dni)

Szukamy młodych, energicznych ludzi do pracy w KOKU Sushi. Doświadczenie mile widziane lecz nie wymagane. Kandydat powinien...

Opieka Osób Starszych na terenie Niemiec

Firma Medwork24 zaprasza do współpracy osoby mające doświadczenie w Opiece nad Osobą Starszą oraz posiadające...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

PBM Stylbud ul. Włościańska 4, 63-400 Ostrów Wielkopolski
FH ETOLA ul. Gimnazjalna 34, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Circinus Training Center ul. Mikołaja Kopernika 9/14, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Alefit Krotoszyńska 171, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Błysk-Service, Usługi Sprzątające ul. Leśna 11, 63-400 Ostrów Wlkp / Wysocko Wielkie

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

FCI wczoraj   (do końca 6 dni)
Opieka nad grobami "Błysk Service" 26-paź   (do końca 2 dni)
House Manager-Profesjonalne Sprzątanie 28-paź   (do końca 27 dni)

okna kraków