OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Spawacz / Ślusarz

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 21/08/2018
Czas publikacji: 7 dni (zakończone)
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 28/08/2018
Potężna budowlana firma oferuje usługi generalnego wykonawstwa hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych oraz obiektów handlowych. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ponad 200 obiektów. Zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Co możemy zaoferować:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie zależnie od doświadczenia
Praca dwuzmianowa: od 7:00 do 15:00 / od 15:00 do 23:00
Do wyrobienia 160-200 godzin miesięcznie
Narzędzia oraz odzież ochronną
Praca stacjonarna- od poniedziałku do piątku
Twoje zadania:
Praca w wytwórni konstrukcji stalowych
Nasze wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Świadectwo spawacza lub uprawnienia podstawowe z możliwością podwyższenia
Przesłania CV
Chęci do pracy
Kontakt:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

powiększ

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Opiekunka osób starszych w Niemczech Kleinmachnow / blisko Berlina
11-lis   (zakończenie za 5 dni)

Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! Stawka: 1350 EURO + DO 400 EURO...

Praca dorywcza z dobrym zarobkiem!
8-lis   (zakończenie za 2 dni)

Proponuję dobrą i legalną pracę dorywczą w domu, dla której nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia! Na pewno...

Operator wózka widłowego - przyuczenie
5-lis   (zakończenie za 6 dni)

Operator wózka widłowego - przyuczenie Miejsce pracy: Nowe Skalmierzyce/ Ociąż Kim jesteśmy? Istniejemy na rynku od 2006...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

Serwis Laptopów i Elektroniki ul. Chodkiewicza 8A, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Biuro Detektywistyczne Global Service ul. Paderewskiego 2-6, 63-400 Ostrów
DKJ-system Ostrowska 28, 62-872 Godziesze Małe
"Kraina-Uśmiechu" Paulina Kmiecik ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
WRO_59 ul. Wrocławska 59, 62-800 Kalisz

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA