OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – Praca od zaraz za granicą

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 13/06/2018
Czas publikacji: 14 dni (zakończone)
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 27/06/2018
Miejsce pracy: Szwecja / Austria / Francja

Zadania :

• Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

● doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
● znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● długoterminową współpracę
● wynagrodzenie 1800,00 - 1950 euro na rękę za 180 h
● zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
● narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
● wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

powiększ

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Specjalista ds.komunikacji wewnętrznej i PR
dziś   (zakończenie za 13 dni)

Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej i PR Miejsce pracy: Ociąż Kim jesteśmy? Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą...

Specjalista ds.kadr i płac

Specjalista ds. Kadr i Płac Miejsce pracy: Ociąż/ Skalmierzyce Co zyskasz? • pracę w dynamicznie rozwijającej się...

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem a Ostrowem Wlkp. Kim jesteśmy? Grupą firm...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

DKJ-system Ostrowska 28, 62-872 Godziesze Małe
Jobot24 sp. z o.o. ul. Namysłowska 2/43, 03-433 Warszawa
Autoserwis Automax Aleja Prymasa Tysiąclecia 40/134, 01-242 Warszawa
"Kraina-Uśmiechu" Paulina Kmiecik ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
WRO_59 ul. Wrocławska 59, 62-800 Kalisz

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Specjalista ds.komunikacji wewnętrznej i PR dziś   (do końca 13 dni)
Specjalista ds.kadr i płac dziś   (do końca 13 dni)