OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Animator Czasu Wolnego - Hiszpania

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 15/05/2018
Czas publikacji: 7 dni (zakończone)
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 22/05/2018
Poszukujemy osób na stanowisko
Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

OPIS STANOWISKA:
Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:
• Obecność na castingu (spotkanie z zagranicznym pracodawcą) 12.05.2018 we Wrocławiu
• Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
• Poczucie humoru
• Entuzjazm i kreatywność
• Zdolności organizacyjne

Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!

OFERUJEMY:
• Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesięcznie (na rękę)
• Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
• Ubezpieczenie
• Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Animator 12.05” na adres: biuro@prostaff.pl

powiększ

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

CIEŚLA SZALUNKOWY
wczoraj   (zakończenie za 6 dni)

Jesteśmy Polską firmą budowlaną działająca od wielu lat na terenie Holandii i Niemiec, specjalizującą się w...

Spawacz / Ślusarz

Potężna budowlana firma oferuje usługi generalnego wykonawstwa hal przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych oraz...

Pracownik Gospodarczy
wczoraj   (zakończenie za 13 dni)

Pracownik Gospodarczy Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem a Ostrowem Wlkp. Kim jesteśmy? Grupą firm produkcyjnych...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

"Kraina-Uśmiechu" Paulina Kmiecik ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
WRO_59 ul. Wrocławska 59, 62-800 Kalisz
HOT SHOP ul. Kościelna 9 (w sionce ), 63-400 Ostrow Wlkp
F.H.U. Amigo Szczyrzyc 141, 34-623 Szczyrzyc
Lexius sp. z o.o. ul. Skarszewska 2, 62-800 Kalisz

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

CIEŚLA SZALUNKOWY wczoraj   (do końca 6 dni)
Spawacz / Ślusarz wczoraj   (do końca 6 dni)
Pracownik Gospodarczy wczoraj   (do końca 13 dni)