OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Account Manager - reklama radio

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 06/12/2017
Czas publikacji: 7 dni (zakończone)
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 13/12/2017
Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.
Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Spółka TIME S.A. wchodząca w skład Grupy ZPR MEDIA, właściciel stacji radiowych:

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Account Manager
Sprzedaż czasu antenowego w stacjach radiowych : Radio ESKA , Radio PLUS, Radio WAWA
Miejsce pracy: Ostrów, Kalisz
Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
• Negocjacja cen i warunków
• Realizacja postawionych celów sprzedażowych
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży - preferowane doświadczenie w sprzedaży mediów.
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
• Znajomość lokalnych rynków
• Dobra znajomość MS Office
Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,
• Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
• Stabilność zatrudnienia,
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników ( stała pensja + prowizja)
• Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: asuter@grupazpr.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

powiększ

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Asystent projektanta / kreślarz
14-gru   (zakończenie za 5 dni)

Poszukuję osoby do pracowni architektonicznej. Wymagania podstawowe to: biegła znajomość programu Autocad lub Zw-cad,...

Pielęgniarka/ Pielęgniarz
14-gru   (zakończenie za 12 dni)

Oferujemy: umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy (Kindergeld itp) – zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy...

Lekarz
Lekarz

To co nas wyróżnia to fakt, że dopasowujemy naszą ofertę indywidualnie do każdego zgłoszenia i potrzeb kandydata!...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

WEBMOTION Żółkiewskiego 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Ośrodek Szkolenia i Usług Technicznych ul. Batorego 35, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Busy do Holandii Mikianna-Bus ul. strzelecka, 63-400 Ostrów Wlko
Indyw.Prakt. Położnej Środow. - Rodz. ul. Ostrowska 61, 63-405 Sieroszewice
FUH BA SYSTEM ul. Armii Krajowej 4b, 83-330 Pępowo

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Garaż przy bloku 7-gru   (do końca 5 dni)
Asystent projektanta / kreślarz 14-gru   (do końca 5 dni)