OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 13/12/2017
Czas publikacji: 7 dni (zakończone)
Kategoria: PracaDam pracę
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 20/12/2017
Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

PRACA DLA KAŻDEGO

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM DEPARTAMENTU CONTACT CENTER NASZEGO KLIENTA - POSZUKUJEMY KANDYDATÓW I KANDYDATKI NA STANOWISKO:

KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA
Numer referencyjny: CC_1217
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami Banku
• telefoniczna obsługa Klienta
• profesjonalna sprzedaż produktów, usług, jak również obsługa po sprzedażowa Klientów Banku

WYMAGANIA:

• wysoka motywacja do pracy
• umiejętność nawiązywania kontaktu
• dobra dykcja
• podstawowa znajomość obsługi komputera

NASZ KLIENT OFERUJE:

• stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• praca na pełen, ale również na część etatu
• elastyczny czas pracy
• niezbędne narzędzia pracy
• pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
• najlepszy pakiet benefitów w regionie: prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie grupowe; karta sportowa; dofinansowanie do zakupu okularów; dodatkowe płatne dni urlopu, zgodnie ze stażem pracy; wczasy pod gruszą; świadczenia dla dzieci: prezenty z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek oraz dofinansowanie wypoczynku i oferta kolonii; nieoprocentowane pożyczki; specjalny fundusz wspierający pracowników w trudnych sytuacjach życiowych

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: aleksandra.rosinska@gigroup.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.

Poniższa klauzula jest obligatoryjna:

1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

Poniższa klauzula jest opcjonalna:

2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

powiększ

Inne ogłoszenia z kategorii: PracaDam pracę

Zbiór szparagów Niemcy
wczoraj   (zakończenie za 6 dni)

Agencja Job For You Kamil Ogielski (KRAZ 15477) poszukuje dla niemieckiego kontrahenta do pracy sezonowej osób do zbioru...

Szukam osoby do sprzątania domu

Witam, szukam osoby z Ostrowa Wielkopolskiego do sprzątania i pomocy w robieniu zapraw.Chętnie przyjmę kogoś na...

Praca online na Facebook'u

Szukamy ambitnych osób do pracy przez internet.Praca polega na polecaniu sklepu internetowego.Nic nie sprzedajemy.Potrzebujesz...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

Powiatowy Urząd Pracy ul. Wolności 29a
Medyczne Studium Zawodowe ul. Limanowskiego 17
Wyższa Szkoła Inżynierska ul. Waryńskiego 29
Szkoły wyższe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

Busy do Holandii Mikianna-Bus ul. strzelecka, 63-400 Ostrów Wlko
elektro serwis eco ul. kościuszki 12, 63-400 ostrów wlkp
Rufustar Industries Michał Szewczyk ul. Akacjowa 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju ul. Wrocławska 11 (I piętro), 63-400 Ostrów Wielkopolski
FIESTA ul. Bolesława Limanowskiego 7/2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Detektyw/Biuro Detektywistyczne 20-kwi   (do końca 2 dni)