OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Ogłoszenie
Praca w Ostrowie

Poleć znajomym:
Ogłoszenie z dnia: 09/10/2018
Czas publikacji: 7 dni (zakończone)
Kategoria: Pozostałe
Uwaga! Ogłoszenie archiwalne. Wygasło 16/10/2018
Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (obsługa piaskarki, układarki, prace montażowe itp.)
- kontrola jakości gotowych elementów
- Układanie produktów w opakowania zbiorcze

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, stojącej
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat
- szkolenia stanowiskowe
- pakiet medyczny ( Medica assistans)
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
- wynagrodzenie odpowiednie do stażu pracy + system premiowania
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU.

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV i kopi orzeczenia o niepełnosprawności na adres mailowy lub osobiście.
W aplikacji należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.
E-mail: ostrow@lavoro.com.pl;
Telefon: 791-120-265; 791-121-556; 62 731-16-04
Ostrów Wielkopolski ul. Wodna 15 p. 10 w godzinach 8-15

Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe

KUPIE STARE WOJSKOWE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY
wczoraj   (zakończenie za 5 dni)

Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i...

urodziny dla dzieci,Lego Ninjago, Elza, Piraci, piniaty itp.
19-lis   (zakończenie za 5 dni)

Proponujemy Państwu usługi doświadczonych animatorów z Happy Kids Party, firmy zajmującej się atrakcjami dla dzieci na...

wizyta Zająca , eventy,, animator na urodziny

Z NAMI HAPPY KIDS NA KAŻDYM PARTY! Dekoracje z balonów i balony na hel ! - urodziny dla dzieci - atrakcje dla dzieci -...

pokaż więcej »

Darmowe ogłoszenia
z Ostrowa Wielkopolskiego

  • Duża oglądalność - 8.000 odsłon dziennie!
  • Szybkie i łatwe dodanie wraz ze zdjęciami
  • Bez żadnych opłat
+ Dodaj za darmo ogłoszenie
+ DODAJ FIRMĘ

POWIĄZANE WIZYTÓWKI

FluoMed ul. Cisowa 17
ABART-BUS ul. Rynek 4
Phu Bea ul. Kaliska 11
Pozostałe »

FOTORELACJE

BAZA FIRM

R Y S O W N I A O S T R O W ul. PLAC 23 STYCZNIA 4I, 63-400 OSTROW WIELKOPOLSKI
Serwis Laptopów i Elektroniki ul. Chodkiewicza 8A, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Biuro Detektywistyczne Global Service ul. Paderewskiego 2-6, 63-400 Ostrów
DKJ-system Ostrowska 28, 62-872 Godziesze Małe
"Kraina-Uśmiechu" Paulina Kmiecik ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski

+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA