OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Koncert zespołu Absynth

Koncert zespołu Absynth

Redakcja | 08.08.2012

Zespół Absynth wystąpi w klubie Fanaberia Art. Club 18 sierpnia o godz. 21/00 mieszczącym się w Ostrowie Wielkopolskim. Wstęp na koncert jest darmowy.


Historia zespołu Absynth zaczęła się w 2007 roku. Każdy z członków zespołu przez wiele lat dorastał na scenach do tego, aby kiedyś wspólnie stworzyć ten projekt. Autorskie kompozycje tworzą niepowtarzalny smak pełen zróżnicowanych uczuć i dźwięków. Posiadają one w sobie ciężką, syntetyczną głębię, stwarzają klimat, z którego można czerpać całą gamę emocji.


Zespół jest laureatem nagród prawie wszelkich przeglądów muzycznych odbywających się na terenie kraju (szersze info w dossier zespołu).


Do utworu Serce dzwonu udzielił się Roman Kostrzewski, tworzenie płyty jak i muzycznej warstwy zespołu wspiera Krzysztof Misiak.


Zespół Grał przed takimi zespołami jak: Crimfall (Finlandia), Shoot The Girl First (Francja), Kat, Mordor, Hunter, TSA, Kreon, Farben Lehre, Myslovitz, Bracia, Czesław Śpiewa, Frontside, AC/DS i przed wieloma innymi. Zespół wystąpił również na targach Music Media oraz na wielu muzycznych festiwalach w tym: Krushfestiwal, Plener Festiwal, Scena Machiny, Mayday Rock Festiwal, Ostróda Festiwal, Rybnickie Juwenalia, Rock My Festiwal, Spring Rock Festiwal, Rock Style Festiwal, Unique Rock Festival i wielu innych. Występował również w największych klubach muzycznych jak MegaClub w Katowicach, Rude-Boy w Bielsku Białej czy też w Warszawskiej Stodole.


Pierwszy singiel zespołu Absynth Serce dzwonu, na którym zaśpiewał gościnnie Roman Kostrzewski pojawił się również na składance MiniMax, wydawanej od 2003r. Zespół w ten sposób został doceniony przez Piotra Kaczkowskiego.


Zespół Absynth
Strona oficjalna zespołu: www.absynth.pl
MySpace www.myspace.com/absynthpl


Youtube (wybrane):
http://www.youtube.com/watch?v=eP9r3wiavcE

/Źródło: Manager zespołu Absynth
Kategoria: Imprezy    
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę