OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
MISS WIELKOPOLSKI 2012 - Gala Finałowa Maratonu Piękna
MISS WIELKOPOLSKI 2012

MISS WIELKOPOLSKI 2012 - Gala Finałowa Maratonu Piękna

redakcja | 16.05.2012

18 maja (piątek) 2012 roku o godzinie 20:00 w Kinie KOMEDA w Ostrowie Wielkopolskim, rozpocznie się Gala Finałowa MARATONU PIĘKNA, w ramach którego wybrani zostaną: MISS WIELKOPOLSKI 2012 i MISS WIELKOPOLSKI NASTOLATEK 2012Fotorelacja z Gali Finałowej Miss Wielkopolski - Zobacz!


Maraton Piękna będzie jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych odbywających się w 2012 roku w Ostrowie Wielkopolskim oraz całym regionie Południowej Wielkopolski.


Organizacja Maratonu Piękna to niewątpliwie ogromna promocja dla Ostrowa Wielkopolskiego, słynącego ze zjawiskowych ostrowianek, które odnoszą sukcesy w międzynarodowym modelingu oraz konkursach piękności na całym świecie.


Koncert Finałowy to pełen emocji wyścig o koronę Najpiękniejszej z pięknych w kilku zaskakujących odsłonach.


Gościem specjalnym Gali Finałowej będą :Pamela Jayasekera Deen, ambasador Republiki Sri Lanki w Polsce oraz Krystian Kurowski, Mister Polski 2011. Po części oficjalnej w Kinie Komeda, odbędzie się Bankiet Koronacyjny i After Party w jednym z najmodniejszych klubów Wielkopolski - YOYO bowling & club.


Na specjalnie przygotowanej imprezie, pojawią się wszystkie miss, finalistki, finaliści, sponsorzy oraz zaproszeni goście, gdzie w luźnej atmosferze, miłym towarzystwie i najlepszej muzyce będzie można zakończyć ten pełen emocji wieczór.


Zapraszamy do Ostrowa - WIELKOPOLSKIEJ STOLICY PIĘKNA!


Narodowy Konkurs MISS POLSKI organizowany od 1990 roku to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Mogą wziąć w nim udział atrakcyjne bezdzietne panny w wieku od 18 do 24 lat - w kategorii dorosłe i od 14 do 17 lat w kategorii nastolatki. Kategoria wiekowa dla mężczyzn to od 18 do 27 lat. Wybory odbywają się w trzech etapach - konkurs regionalny, półfinał oraz finał. Finalistki Miss Polski reprezentują nasz kraj na wielu światowych konkursach piękności oraz na najważniejszych i z największą tradycją MISS WORLD

Źródło: Biuro Miss Wielkopolski
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę