OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

DGCS Open VI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach

Redakcja | 10.11.2014
DGCS Open VI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach

DGCS Open VI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach odbędą się 29 listopada 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego przy ulicy Partyzanckiej 29. DGCS S.A. od 2008 roku organizuje międzynarodowe turnieje, w dotychczasowych zawodach uczestniczyło wielu zagranicznych zawodników m.in. z Ukrainy, Meksyku, Białorusi, Łotwy i innych państw.


W tym roku główna nagroda to 5.000 pln. Natomiast pełna pula nagród wynosi prawie 13.000 pln. Dodatkowo do wygrania będzie 15 książek o tematych biznesowej jak również program FRITZ – najlepszy program szachowy.


Głównym celem tego wydarzenia jest promowanie strategicznego myślenia w biznesie. To właśnie gra w szachy uczy rozwiązywania najróżniejszych biznesowych przeszkód i podejmowania przemyślanych działań. Organizowane przez DGCS S.A. turnieje szachowe są miejscem wymiany doświadczeń wśród przedsiębiorców, a także promocji aktywności gospodarczej i postawy prospołecznej. Jesteśmy przekonani, że turniej wzbogaca proces kształcenia liderów, propagując wiedzę praktyczną związaną z metodyką zarządzania. – Dariusz Puchalski Prezes DGCS SA pomysłodawca i organizator turnieju.
Szczegółowe informacje na temat organizowanych przez DGCS S.A. turniejów szachowych dostępne są zawsze na stronie internetowej poświęconej tej tematyce www.szachy.dgcs.pl

Kategoria: Sport    
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę