OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant

redakcja | 11.12.2013
Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant

Czeska marka Pilsner Urquell zobowiązuje nas, aby po raz drugi zaprosić Państwa na spotkanie z czeską kuchnią. Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant od 15 do 22 grudnia.


Kuchnia czeska to bogactwo smaków, szczególnie dla wielbicieli tradycyjnych dań przyrządzanych według starych receptur. Posiada ona swoją niepowtarzalną strukturę i tradycyjny element kultury, stanowi zarazem cząstkę charakteru regionu, z którego się wywodzi. Smaki czeskich potraw to połączenie przyjemnego minimalizmu, z doskonale wyważoną i dopracowaną precyzją smaku. Czesi jak żaden inny naród rozumieją sens maksymy Przez żołądek do serca, w czeskiej kuchni nie od dziś wiadomo, że smaczny posiłek to nie tylko pokarm dla ciała, ale i dla duszy.
Od najbliższej niedzieli będziecie mieli okazję spróbować
czeskiej kuchni w 21 cafe & restaurant.


Czeska kuchnia najlepiej smakuje w piwiarniach i gospodach, w których grzechem byłoby nie skosztować czeskiego piwa. Pilsner Urquell serwowany na cztery czeskie sposoby (HLADINKA, COCHTAN, MLIKO I SNYT ) doskonale uzupełnia czeskie menu, nie zaburzając jego wyjątkowego smaku. Republika Czeska to kraj piwoszy, a piwowarstwo jest jednym z najstarszych rzemiosł na tych ziemiach – 21 cafe & restaurant to miejsce gdzie czeski Pilsner Urquell jest marką wiodącą sprzedawanego piwa, i jednym z 70 lokali w Polsce gdzie Pilsnera serwujemy na 4 sposoby serwowania.

Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę