OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego

Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego

redakcja | 21.11.2013

Już w niedzielę 1 grudnia 2013 roku o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się "Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego". To wspólne przedsięwzięcie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego.


Ostatnie wydarzenia w Jankowie Przygodzkim pokazały, że ludzi dobrej woli nie brakuje. Pomoc, jaka do tej pory napłynęła do Jankowa, jest ogromna. Pomagają artyści, sportowcy, harcerze, uczniowie, mieszkańcy, którzy solidaryzują się z poszkodowanymi

Koncert charytatywny - organizowany wspólnie przez Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiat Ostrowski - to jedna z form wsparcia dla poszkodowanych.


- Serdecznie zapraszam wszystkich na koncert. A cel jest szczytny. Ostrowianie już nie raz udowodnili, że w chwilach ciężkich potrafią się łączyć i pomagać tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują - mówi Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak.


- Pieniądze ze sprzedaży biletu - cegiełki zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w pożarze Wierzę, że ludzi z dużym sercem i tym razem nie zabraknie - wyjaśnia Paweł Rajski Starosta Ostrowski.

Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę