OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Zumba z Milką na ostrowskim rynku!

Zumba z Milką na ostrowskim rynku!

redakcja | 07.06.2013

Akcja „Milka. Moje miasto się przytula” 8 czerwca 2013 roku wkroczy w kolejną fazę – zatytułowaną „Głosuj na jedno z trzech miast-finalistów”. W sobotę ponownie rozpocznie się głosowanie na www.fioletowastrona.pl. Ponadto, w miastach finalistach podczas trzech najbliższych weekendów organizatorzy akcji przeprowadzą zaskakujące flashmoby – plenerowe zabawy, których celem jest przybliżenie mieszkańcom idei akcji Milki. Pierwszym miastem, które odwiedzi Milka, jest Ostrów Wielkopolski.


Co wydarzy się w Ostrowie?
Gorące rytmy, taniec, pozytywna energia i mnóstwo miłych gestów – tak najkrócej można opisać atrakcję, jaką Milka zainicjowała w Ostrowie Wielkopolskim. Już jutro tj. 8 czerwca od godziny 15. zapraszamy na ostrowski rynek, gdzie wszyscy będą mieli okazję zatańczyć dobrze znaną i bardzo popularną w Ostrowie zumbę, która jest połączeniem dynamicznego
i ekscytującego tańca i fitness, prosto z Ameryki Południowej. Zapraszamy wszystkich – tych najmłodszych i tych troszkę starszych - im nas więcej, tym lepiej! Niech to będzie najliczniejsza zumba jaką Ostrów widział! Dla urozmaicenia i oddania klimatu wydarzenia mile widziane fioletowe przebrania.
Podczas wspólnej zabawy, reporterzy Milki sfilmują całe wydarzenie, aby następnie cała Polska mogła zobaczyć na www.fioletowastrona.pl jak pozytywnie bawią się ludzie w Ostrowie.


Ostrów Wielkopolski wraz z Bytomiem i Rawą Mazowiecką, zakwalifikował się do finału akcji „Milka. Moje Miasto się przytula” i walczy o tytuł Najmilszego miasta w Polsce. Głównym celem inicjatywy Milki jest inspirowanie Polaków do tego, by byli dla siebie na co dzień bardziej przyjaźni, otwarci i życzliwi.
Wielki finał akcji odbędzie się 30 czerwca br. w trzech miastach-finalistach. Uczestnicy biorący udział w imprezach na żywo będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy miast zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.


Najmilsze miasto w Polsce otrzyma od Milki nagrodę główną w postaci działań promocyjnych w mediach ogólnopolskich, które zostaną zrealizowane po zakończeniu akcji.


Aby być na bieżąco z wydarzeniami towarzyszącymi akcji do dnia finału zapraszamy na www.fioletowastrona.pl

Biuro Prasowe „Moje miasto się przytula”
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę