OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Fundacja Muszkieterów w SP 6

Fundacja Muszkieterów w SP 6

redakcja | 12.01.2013

Fundacja Muszkieterów, której członkami są właściciele Intermarche` i Bricomarche zorganizowała kampanię pod hasłem „Konwój Muszkieterów Dzieciom”. W Konwoju wzięli udział również aktorzy z Teatru Wariate`, którzy wystąpili w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim z przedstawieniem „Zimowa układanka” dla klas I-III.


Celem akcji jest pomoc najbardziej potrzebującym oraz zwrócenie uwagi opinii publicznej na problemy innych. Dzięki Prezesowi Grupy i Fundacji Muszkieterów Markowi Ferudze uczennica SP 6 otrzymała wsparcie i pomoc.


„Zimowa układanka” to bożonarodzeniowa historia, oparta na motywach tradycyjnej pastorałki. Przedstawienie zostało zainspirowane wyobraźnią dziecięcą, dzięki której rzeczywistość w okamgnieniu przemieniła się w zaczarowany magiczny świat.


Przedstawienie miało formę zabawy w teatr, w której zwykłe przedmioty i zabawki zmieniły się w aktorów. „Zimową układankę” wzbogaciły nie tylko tradycyjne kolędy, ale także liczne piosenki – np. historia pewnego upartego osiołka, czy popisowa cza-cza Misia – Heroda.


Miłym akcentem na zakończenie była wspólna zabawa z widzami. Dzieci układały z kostek – elementów scenografii bałwanki oraz dużą choinkę. „Zimowa układanka” to przedstawienie pełne świątecznego ciepła, które rozgrzało serca wszystkich widzów.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę