OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia 1909 liderem!
fot. Dawid Bilski

Ostrovia 1909 liderem!

Hubert Błaszczyk | 19.03.2012

Piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski w niedzielne popołudnie podejmowali na własnym stadionie drużynę SKS Słupca. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W Koźmińcu lider Płomyk przegrał z Victorią Września 1:2. Tym samym na pierwszą pozycję w tabeli IV ligi grupy Południowej awansowała drużyna Ostrovii 1909 Ostrów.


W pierwszej fazie niedzielnego pojedynku przeważali piłkarze Centry, którzy mimo optycznej przewagi nie potrafili jednak dojść do dogodnych sytuacji bramkowych. Już w 12 minucie nowy nabytek gości, Michał Goliński mógł zdobyć swoją pierwszą bramkę w barwach SKS Słupca. Strzał z rzutu wolnego zatrzymał się na słupku bramki strzeżonej przez Alana Filipiaka. Szansę na otwarcie rezultatu miał także Jakub Woźniak.


Niewykorzystane sytuacje przyjezdnych zemściły się w 26 minucie. Po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym z 25 metrów bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Matuszak. Z prowadzenia piłkarze Centry nie cieszyli się jednak zbyt długo. Po stracie bramki do zdecydowanego ataku przeszła ekipa z Słupcy. Zaowocowało to trafieniem Janusza Matuszewskiego.


W drugiej połowie gra uległa uspokojeniu. Żadna z drużyn nie zagroziła bramce przeciwników i mecz zakończył się polubownym remisem 1:1.


W tabeli doszło więc do zmiany lidera. Na pierwszej pozycji plasują się piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów. Dwa punkty do nich traci Płomyk Koźminiec, a cztery Centra.


Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę