OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Odchudzanie z Naturhouse w Ostrowie Wielkopolskim
Centrum Dietetyczne Naturhouse

Odchudzanie z Naturhouse w Ostrowie Wielkopolskim

artykuł sponsorowany | 28.12.2012

Otyłość to rosnący problem, a walka z nią jest trudna i wymaga dużej motywacji. Dlatego coraz częściej zwracamy się o pomoc do specjalistów. W Ostrowie Wielkopolskim powstało nowe Centrum Dietetyczne Naturhouse, w którym wykwalifikowani dietetycy udzielą nam bezpłatnych konsultacji i skomponują indywidualny plan diety oraz suplementacji.


Punkt powstały przy ulicy Rynek 18 ( wejście od ulicy Kaliskiej) należy do międzynarodowej sieci Natur house, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Centra oferują spersonalizowane plany dietetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb organizmu. Dodatkowo dietetycy pomagają w doborze odpowiednich suplementów i na bieżąco kontrolują przebieg kuracji. Odchudzanie pod okiem specjalisty z Natur house jest łatwiejsze, a przede wszystkim skuteczne, czego najlepszym dowodem są miliony zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.


Pod opieką dietetyka z Natur house

- Każdy, kto odwiedzi nasze Centrum w Ostrowie Wielkopolskim będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Przed rozpoczęciem procesu odchudzania, ekspert przeprowadzi dokładny wywiad, wykona specjalistyczne pomiary masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie i dopiero na tej podstawie skomponuje dietę - mówi Karolina Pawlak, Dietetyk Centrum Natur house w Ostrowie Wielkopolskim . Dietetyk zadba również o efekty kuracji. Podczas cotygodniowych wizyt, klienci otrzymają dodatkowe wskazówki oraz motywację do dalszej pracy. Opieka specjalisty obejmuje także okres po zakończeniu odchudzania, kiedy niezwykle ważne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jojo.


Nauka zdrowych nawyków żywieniowych
Z roku na rok rośnie liczba osób zmagających się z nadwagą i otyłością, dotyczy to również dzieci oraz nastolatków, dlatego do Centrów Natur house zgłaszają się niekiedy całe rodziny. Najczęstszą przyczyną nadmiernych kilogramów są złe nawyki żywieniowe i nieudane próby odchudzania. Stosując na własną rękę modne diety, nie dopasowane do potrzeb organizmu, narażamy się na dodatkowe problemy ze zdrowiem, a także na ciągłe wahania wagi. Brak właściwej reakcji może także prowadzić do wielu chorób: cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy oraz schorzeń kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych stawów czy chociażby zaniżonej samooceny. Pomoc specjalisty w takich sytuacjach bywa nieoceniona.


Centrum Dietetyczne Natur house w Ostrowie Wielkopolskim otwarte jest : poniedziałek , czwartek, piątek – od 10.00 do 18.00 , natomiast : wtorek , środa – od 9.00 do 17.00. Chętnych chcących umówić się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem - 62 735 33 00. Więcej informacji o działalności Natur house można znaleźć pod adresem: www.naturhouse-polska.pl.
 

 

Kategoria: Polecane
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę