OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mirosław Wodniczak: Chcemy zrobić normalny żużel
ŻKS Ostrovia

Mirosław Wodniczak: Chcemy zrobić normalny żużel

Hubert Błaszczyk | 18.12.2012

W poniedziałkowy poranek kontrakty z ŻKS Ostrovią parafowali Michał Szczepaniak i Mariusz Staszewski. Ta dwójka zawodników ma stanowić o sile ostrowskiego klubu w nadchodzącym sezonie. Niewykluczone, że do końca tygodnia poznamy nazwiska kolejnych żużlowców, którzy zasilą szeregi pierwszoligowca.


- Z Mariuszem rozmowy nie trwały długo. Praktycznie telefonicznie załatwiliśmy wszystkie sprawy. On jest już naszym sprawdzonym zawodnikiem i kapitanem. Natomiast z Michałem próbowaliśmy od początku rozmawiać. Ze strony zawodnika również była chęć zaistnienia w Ostrowie i pokazania swojego talentu. Jak widać jest dziś z nami – mówił członek zarządu ostrowskiego klubu, Mirosław Wodniczak.


Warto dodać, że jak podkreślają włodarze ostrowskiego klubu kontrakty podpisane przez Szczepaniaka i Staszewskiego są realne. Tylko dwie umowy zawarte dotychczas pomiędzy zawodnikami a ŻKS Ostrovią zawierają kwotę za tzw. podpis.


- Starty Michała Szczepaniaka w Ostrowie są możliwe dzięki firmie MDM Komputery – podkreślała dyrektor Ostrovii, Patrycja Smętek.


W środę ma wyjaśnić się przyszłość startów w ostrowskiej drużynie Marcina Nowaka. Wychowanek leszczyńskiej Unii raczej będzie miał nikłe okazje do zaprezentowania się w barwach „Byków”. To jednak zarząd klubu z Leszna zdecyduje we wtorek, czy wypożyczy obiecującego żużlowca do Ostrovii.


- Spółka prawnie powstanie w czwartek. U notariusza wszyscy akcjonariusze spółki podpiszą odpowiednie akta. Raczej przyjmę nominację na prezesa spółki. Chcemy zrobić normalny żużel w Ostrowie, bo ciągle ciągną się za nami długi i niewyjaśnione sprawy. Ma być przejrzyście, nie za bogato, ale myślę, że z tymi chłopakami czwórka jest jak najbardziej realna. Czekamy jeszcze za dwoma seniorami, ale nie ukrywamy, że dwa konie napędowe naszej drużyny tu z nami są – dodał Wodniczak.


Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę