OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wielki come back ostrowskich szczypiornistów
fot. Wojtek Tarchalski

Wielki come back ostrowskich szczypiornistów

Hubert Błaszczyk | 16.12.2012

Rzeczy niemal niemożliwej dokonali w sobotni wieczór zawodnicy KPR Ostrovii. Podopieczni Filipa Orleańskiego przegrywali na 10 minut przed końcem sześcioma bramkami, by rozstrzygnąć spotkanie z KSSPR Końskie na własną korzyść 34:31.


Gospodarze na mecz z wyżej notowanym rywalem wyszli w pełnym zestawieniu. Kontuzjowani Filip Tarko, Piotr Bielec i Krzysztof Martyński zdecydowali się zagrać w tym ważnym spotkaniu. Ten ostatni nie dotrwał jednak do końca pojedynku. W 15 minucie po raz ostatni pojawił się na parkiecie. Jego uraz okazał się zbyt poważny, by kontynuować grę.


Osłabieni brakiem Martyńskiego ostrowianie nie radzili sobie z przyjezdnymi. W 38 minucie było 24:18 dla KSSPR i nic nie wskazywało, żeby wynik miał ulec zmianie. Wśród gości niezwykle skuteczni byli Hubert Kornecki i Rafał Biegaj.


Kluczowe dla biało-czerwonych było ostatnie dziesięć minut. Wtedy podopieczni Filipa Orleańskiego wrzucili wyższy bieg i w pięć minut zniwelowali straty. Mało tego od stanu 25:31 zdobyli dziewięć bramek z rzędu, nie tracąc żadnej.


Warto dodać, że po sobotnim spotkaniu licznik strzelonych bramek przez Ostrovię w historii przekroczył 3000. Jubileuszowym trafieniem popisał się Jakub Tomczak. 

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę