OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Staszewski i Borodulin już w Ostrovii!
fot. Łukasz Kuczera

Staszewski i Borodulin już w Ostrovii!

Hubert Błaszczyk | 16.12.2012

Do Madsa Korneliussena i Łukasza Wielińskiego dołączyła w sobotę dwójka zawodników. Kontrakty z ŻKS Ostrovią parafowali bowiem Mariusz Staszewski i Władimir Borodulin. To nie koniec ofensywy transferowej ostrowskiego klubu, bo na poniedziałek w siedzibie klubu zaplanowano konferencję prasową, na której zostanie przedstawiony kolejny żużlowiec biało-czerwonych.


Staszewski w ŻKS Ostrovii startuje od 2010 roku, gdy klub został zgłoszony do rozgrywek pod tą nazwą. Doświadczony żużlowiec rzadko notował wpadki, a w minionym sezonie był najrówniej jeżdżącym zawodnikiem drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego.


Nieco inaczej wygląda sytuacja Borodulina. Rosjanin po raz kolejny częściej niż na torze pojawiał się w gabinetach lekarzy. Efektowna, brawurowa jazda rzadko przysparza mu punktów, a coraz częściej kończy się kontuzjami. Zawodnik zza wschodniej granicy w 2012 roku w barwach Ostrovii w lidze wystartował tylko dwukrotnie.


Niewykluczone, że do „Wowy” dołączą wkrótce Andriej Kudriaszow i Ilja Czałow. Natomiast w poniedziałek włodarze klubu przedstawią kolejne nazwisko, które zasili Ostrovię. Według naszych informacji żużlowcem przedstawionym na konferencji prasowej będzie Michał Szczepaniak.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę