OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Powrót syna marnotrawnego

Powrót syna marnotrawnego

Hubert Błaszczyk | 14.12.2012

Mads Korneliussen i Łukasz Wieliński to dwójka zawodników, która jako pierwsza podpisała kontrakty na starty w I lidze w barwach ŻKS Ostrovii. Duńczyk w przeszłości jeździł w Ostrowie Wielkopolskim, ale jego przygoda z Klubem Motorowym Ostrów zakończyła się niemałym skandalem.


Dla Korneliussena miniony sezon nie był najlepszy. W barwach Lubelskiego Węgla KMŻ wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach, osiągając średnią biegopunktową 1,39. Po świetnym 2011 roku na pewno nie był to szczyt marzeń Duńczyka. Skandynaw w 2008 i 2009 roku jeździł w Ostrowie Wielkopolskim. Z drużyny KM-u Ostrów odszedł jednak w dużym niesmaku. Skandynaw z powodu zaległości finansowych odmówił startu w Rybniku, pomimo że był obecny na stadionie.


Z kolei Wieliński, to wychowanek Polonii Bydgoszcz, który w barwach Ostrovii jeździł już w końcówce poprzednich rozgrywek. Zbyt wielu punktów jednak nie zdobył.


Kolejne nazwiska zawodników zostaną ogłoszone w następnym tygodniu. Włodarze klubu zapowiadają, że jeden z żużlowców będzie zaskoczeniem dla wszystkich kibiców.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę