OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Spore zadłużenie Ostrovii
fot. Jakub Janecki

Spore zadłużenie Ostrovii

Hubert Błaszczyk | 14.12.2012

Przedstawienie zadłużenia klubu oraz powołanie nowych członków Komisji Rewizyjnej, to główne skutki Walnego Zebrania Członków ŻKS Ostrovia. 450 tysięcy złotych to kwota zobowiązań, jakie narastały przez cały sezon. Szansą na normalne funkcjonowanie ma być jednak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która przejmie prawo do startów Ostrovii w pierwszej lidze.


- Kwota ta aktualnie wynosi 450 tysięcy złotych z małymi grosikami po tej cyfrze. Będzie jednak ona zmniejszała się, chociażby z faktu, że nie wszyscy zawodnicy wystawili jeszcze faktury. Dojdzie więc jeszcze możliwość odpisów podatkowych czy zwrotu VAT-u. Kilku z naszych partnerów nie przelało jeszcze środków na konto żużlowej Ostrovii. Na chwilę obecną - biorąc pod uwagę tylko kwestie rachunkowe - suma zadłużenia wynosi 450 tysięcy złotych, ale się zmniejszy – wyjaśniał Radiu Centrum, p.o. prezes Artur Bieliński.


Stowarzyszenie, które wystawiło drużynę w lidze w minionym sezonie ma prowadzić obecnie tylko szkółkę żużlową. Kolejne decyzje mają zapaść na następnym zebraniu, które zaplanowano po świętach Bożego Narodzenia.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę