OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Rozpędzeni Akademicy przyjeżdżają do Ostrowa
fot. Wojtek Tarchalski

Rozpędzeni Akademicy przyjeżdżają do Ostrowa

Hubert Błaszczyk | 30.11.2012

Niezwykle trudne zadanie czeka szczypiornistów KPR Ostrovii w najbliższą sobotę. Do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdża bowiem drużyna AZS-u UHT Radom, która cztery ostatnie pojedynki zakończyła zwycięsko. Jeśli podopieczni Filipa Orleańskiego nie chcą ponownie spaść do strefy spadkowej, to mecz z radomianami muszą bezwzględnie wygrać.


Zespół z Radomia w czterech ostatnich pojedynkach zainkasował komplet punktów, pomimo zmiany szkoleniowca. Roman Trzmiel zastąpił na fotelu trenera Aleksandra Malinowskiego. Białorusin przeniósł się do Śląska Wrocław, który ma zdecydowanie większe aspiracje.


Dużym atutem przyjezdnych jest fakt, że w ich szeregach nie ma jednego zdecydowanego lidera. 52 bramki w tym sezonie ma na swoim koncie Grzegorz Mroczek, ale tylko cztery trafienia mniej stały się udziałem Michała Kality.


Ostrovia ma w tym sezonie przebłyski. Przed dwoma tygodniami potrafiła pokonać wyżej notowany zespół z Łodzi. Tym razem ostrowianom również przydałoby się zwycięstwo, bo po 10 kolejkach zajmują dopiero jedenaste miejsce z dorobkiem 7 punktów. Gra w kratkę, jaką obecnie prezentują zawodnicy KPR zwiastuje walkę o utrzymanie do samego końca rozgrywek.


Początek spotkania o 18:00

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę