OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Asysta kredytowa - bezpłatna pomoc w pozyskaniu kredytu, pożyczki lub leasingu

Asysta kredytowa - bezpłatna pomoc w pozyskaniu kredytu, pożyczki lub leasingu

artykuł sponsorowany | 28.11.2012

Prowadzisz mikro- lub małe przedsiębiorstwo na terenie Wielkopolski i poszukujesz środków na jego rozwój? Skorzystaj z Asysty kredytowej i zdobądź wsparcie w pozyskaniu kredytu, pożyczki lub leasingu.


W ramach usługi doświadczeni specjaliści pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę finansowania zwrotnego, stworzą biznes plan inwestycji oraz udzielą wsparcia przy dopełnianiu formalności z instytucją finansującą, a podczas szkoleń wyjaśnią zasady zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Doradztwo i szkolenia są dla przedsiębiorców bezpłatne i stanowią pomoc de minimis.


Asysta kredytowa składa się z dwóch rozłącznych komponentów: doradztwa i szkoleń. W ramach usług doradczych ekspert zdiagnozuje sytuację firmy, dopasuje do niej dostępne źródła finansowania zwrotnego, sporządzi biznes plan i wniosek kredytowy oraz wyjaśni zapisy niezbędnej dokumentacji. Następnie będzie asystował przy podpisywaniu umowy z instytucją finansującą oraz przy pozostałych formalnościach związanych z kredytem, pożyczką czy leasingiem.


Projekt obejmuje także szkolenia, dzięki którym przedsiębiorca poszerzy swoją wiedzę na temat rynku MŚP, pojęć używanych w ekonomii oraz źródeł finansowania inwestycji ze środków zewnętrznych. Ponadto nauczy się zarządzać budżetem firmy, sporządzać sprawozdania finansowe, a także oceniać kondycję finansową przedsiębiorstwa. Szkolenia pozwolą również na udoskonalenie umiejętności planowania inwestycji od przygotowania biznes planu po kalkulację kosztów i ustalanie cen. Więcej informacji o Asyście kredytowej oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.ecdf.pl/asysta_kredytowa


Usługa asysty kredytowej odbywa się w ramach projektu „Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie finansowania zwrotnego dla mikro- i małych przedsiębiorców” realizowanego w ramach projektu systemowego PARP „Wsparcie i rozwój instytucji świadczących usługi na rzecz przedsiębiorczości oraz ich sieci” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Poddziałania 2.2.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013. Projekt realizowany jest przez ECDF Sp. z o.o. Sp. k. i trwa do 31 marca 2013 r.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Człowiek – najlepsza inwestycja.

 

Kategoria: Polecane
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę