OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Szczypiorniści ponownie na tarczy
fot. Wojtek Tarchalski

Szczypiorniści ponownie na tarczy

Hubert Błaszczyk | 24.11.2012

Ponownie w wyjazdowym spotkaniu nie popisali się zawodnicy KPR Ostrovia. Ostrowscy szczypiorniści przegrali w Zawierciu 34:39, prezentując się słabo w defensywie.


Mecz był wyrównany od pierwszych minut. Po 20 minutach gospodarze sobotniego pojedynku prowadzili 13:10. Przyjezdni do przerwy zniwelowali straty, a dobre zawody rozgrywali w barwach biało-czerwonych Krzysztof Martyński i Jakub Tomczak.


Po przerwie lepszy fragment gry zanotowali zawodnicy Ostrovii. Podopiecznym trenera Filipa Orleańskiego udało się wyjść nawet na prowadzenie 26:24. Ponownie jednak po kilku minutach dobrej gry nastąpił przestój.


Fatalna końcówka spotkania sprawiła, że ostrowianie po raz kolejny wracają z meczu wyjazdowego bez punktów. Po zakończeniu pojedynku zawodnicy ostrowskiej siódemki mieli wiele pretensji do arbitrów.  Niestety, staję się to powoli tradycją, a za narzekanie punkty do tabeli nie są przyznawane.


Ostrovia po 10 kolejkach znajduję się na 11 pozycji z punktem przewagi nad znajdującym się w strefie spadkowej SPR Tarnów. Dystans do czołówki już znacząco się powiększył, a ostrowian czeka jeszcze za dwa tygodnie wyjazd do Wrocławia, gdzie na pewno twarde warunki postawi Śląsk. Przyszłość nie rysuję się więc w różowych barwach.


Czy zespół Ostrovii wreszcie zaskoczy, czy też do końca sezonu kibice ostrowskiego szczypiorniaka będą drżeć o ligowy byt?


Viret CMC Zawiercie - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 39:34 (18:17)


Viret CMC: Cieślak, Kowalczyk - Kapral 5, I. Zagała, S. Zagała 6, Więckowski 1, Pakulski 5, Kijowski 2, Bugaj 1, Rupp 1, Kąpa 7, Nowak 2, Biernacki 9. Kary: 2 min.

Ostrovia: Adamczyk, Tarko, Filipiak - Bielec 2, Kierzek, Sobczak, Piosik 4, Tomczak 8, Wasilek 6, Martyński 10, Stupiński 4, Jaszka, Dutkiewicz. Kary: 10 min.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę