OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Były reprezentant Polski zagra przeciwko Centrze
fot. Dawid Bilski

Były reprezentant Polski zagra przeciwko Centrze

Hubert Błaszczyk | 15.03.2012

W niedzielne popołudnie o godzinie 11:00 Centra Ostrów Wielkopolski podejmie na własnym stadionie drużynę SKS Słupca. W ekipie przyjezdnych ligowy debiut zaliczy Michał Goliński, który jest pięciokrotnym reprezentantem Polski. W rundzie jesiennej popularny „Golina” biegał jeszcze po pierwszoligowych boiskach, gdzie reprezentował barwy Warty Poznań.


Goliński w ostatnich latach miał wiele problemów z kontuzjami i więcej czasu niż na boisku spędzał w gabinetach lekarzy. W pierwszoligowej Warcie miał się odbudować. Okazało się jednak, że były zawodnik Lecha Poznań nie jest już tym samym piłkarzem, co kilka lat wcześniej i w przerwie zimowej rozwiązano z nim kontrakt.


31-letni pomocnik stał się więc wolnym piłkarzem. Na nadmiar ofert nie mógł jednak narzekać, bo wybrał grę dla czwartoligowego SKS Słupca, gdzie trenerem jest jego kolega z boiska Waldemar Przysiuda. Nowy klub eks-lechity po 17. kolejkach zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli. Goliński zdążył już zaliczyć nieoficjalny debiut w nowych barwach. W tygodniu zagrał w sparingu z Polonią Golina, który jego zespół wygrał 2:0. Nowy nabytek drużyny z Słupcy był bliski zdobycia bramki. Jego strzał trafił jednak w słupek.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę