OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Jeta faworytem rozgrywek OLK

Jeta faworytem rozgrywek OLK

Dawid Bilski | 21.11.2012

Za niespełna tydzień ruszą rozgrywki Ostrowskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2012/2013. O tytuł najlepszej ekipy walczyło będzie 8 ekip.


Spotkania rozgrywane będą w godzinach wieczornych we wtorki piątki w hali Gimnazjum nr 3 przy ulicy Tuwima.


Mistrzowskiego tytułu broni Jeta. Ta drużyna wydaje się zdecydowanym faworytem nowych rozgrywek. W jej składzi widnieją koszykarze w przeszłości biegający po ligowych parkietach: Dariusz Parzeński, Maciej Świątek czy Piotr Kaczmarek.


W I kolejce zagrają:
Basket Krotoszyn - Jeta (27 listopada, godz. 19.30)
Finezja Spa - Władcy Obręczy (27 listopada, godz. 20.30)
Sprint Pizza - White Niggaz (30 listopada, godz. 19.30)
Dbam o Zdrowie - Team Paweł (30 listopada, godz. 20.30)


SKŁADY DRUŻYN (za olk.ligspace.pl)


BASKET KROTOSZYN
Krystian Bielawski, Wojciech Drozd, Piotr Górny, Łukasz Marszałek, Romuald Nawrocki, Paweł Patyk, Piotr Staśkowiak, Tomasz Wójcik, Łukasz Woźny, Łukasz Wyduba.


DBAM O ZDROWIE
Piotr Figas, Przemysław Gorgolewski, Michał Hybiak, Rafał Jastak, Miłosz Kogucki, Bartosz Perz, Jacek Smarsz, Wojciech Śmiechowski, Rafał Sołtysik, Michał Zeissel.


FINEZJA SPA
Michał Grzęda, Miłosz Głubisz, Adam Jędrzejewski, Krzysztof Krawczyk, Cyrył Kuczera, Maurycy Kuczera, Maciej Maciejewski, Dominik Małkowski, Piotr Marchewka, Tomasz Mielcarek, Filip Pietrzak, Maciej Płóciennik.


JETA
Kacper Cieplik, Piotr Kaczmarek, Tomasz Kaczmarek, Jacek Kuśnierczak, Sebastian Ossowski, Dariusz Parzeński, Szymon Serbakowski, Łukasz Przybylski, Łukasz Ptak, Maciej Świątek.


SPRINT PIZZA
Damian Gajny, Wojtek Gilewicz, Marcin Gruszka, Kuba Kubica, Tomasz Lisiak, Tomasz Robakowski, Łukasz Skupiński, Mariusz Szymankiewicz, Marek Torz, Tomasz Wasielewski.


TEAM PAWEŁ
Maciej Cerbiński, Andrzej Chlasta, Robert Ćwiklak, Grzegorz Janiak, Szymon Jaworski, Michał Judziński, Michał Kajewski, Kamil Kijanka, Marcin Małecki, Maciej Roszak, Rafał Trzaska.


WHITE NIGGAZ KRASZEWICE
Maciej Biegański, Wojciech Biegański, Tomasz Karkoszka, Tobiasz Kol, Adrian Kruszakin, Piotr Pacholski, Wojciech Puchała, Dawid Sobieraj, Tomasz Szmaj, Jarosław Tomala.


WŁADCY OBRĘCZY
Robert Bieganek, Jakub Garbarczyk, Karol Hoffmann, Dawid Jacyno, Waldemar Kubiak, Tomasz Owczarek, Szymon Skupiński, Kamil Walczak, Przemysław Wilczura, Piotr Ładniak.
 

Kategoria: SportKoszykówka
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę