OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Organizacyjny sukces OTB Lotka
fot. SKI

Organizacyjny sukces OTB Lotka

Dawid Bilski | 12.11.2012

Ostrowskie Towarzystwo Badmintona Lotka ma za sobą organizację jak dotąd najważniejszej imprezy w historii swojej działalności. W miniony weekend w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany został Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych.


Przez dwa dni w hali Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej rozegrano 218 spotkań. Rywalizało ponad setka młodych badmintonistów z 21 klubów - głównie z terenu Polski zachodniej. - Te kluby mają do nas najbliżej i chętnie przyjechały na turniej - mówił Adam Grzesiak, prezes OTB Lotka. - Jesteśmy zadowoleni z tak dużej liczby uczestników - dodaje Grzesiak.


Wśród rywalizujących nie zabrakło oczywiście reprezentantów gospodarzy. Trzeci wśród młodzików młodszych był Dawid P³okarz. Jeśli chodzi o młodziczki młodsze to czwarta była Maja Grzesiak, a piąta Klaudia Zagajewska. W grze deblowej juniorek młodszych w finale przegrała para Klaudia Zagajewska-Weronika Biadała, a trzecie miejsce zajęła para Zuzanna Wojtyczka - Agata Tomczak.


Impreza potwierdziła, że ostrowski klub zasłużył na powierzoną mu organizację przyszłorocznych Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych.

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę