OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Stal jedzie dobić SKK Siedlce
fot. Wojtek Tarchalski

Stal jedzie dobić SKK Siedlce

Hubert Błaszczyk | 02.11.2012

W minorowych nastrojach do spotkania z zespołem BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski przystąpią zawodnicy SKK Siedlce. Siedlczanie w minionej kolejce skompromitowali się we Wrocławiu, gdzie rzucili tylko 35 punktów. Czy ostrowianie pogrążą dziesiąty zespół pierwszoligowych rozgrywek?


Gospodarze sobotniego pojedynku w dotychczasowych spotkaniach nie zachwycali. W przerwie między sezonami z Siedlec odeszło kilku kluczowych zawodników. SKK w poprzednich rozgrywkach zajęło bowiem drugie miejsce w sezonie zasadniczym. W play-offach rywale „Stalówki” nie potrafili jednak potwierdzić swojej wysokiej dyspozycji, ulegając w pierwszej rundzie 0:3 MKS-owi Dąbrowie Górniczej.


W meczu przeciwko Śląskowi w barwach SKK nie zagrał Kamil Sulima, który jest jak dotychczas najlepszym graczem drużyny z Siedlec. Nie usprawiedliwia to jednak fatalnego wyniku przeciwko WKS-owi. Najskuteczniejszym zawodnikiem SKK we Wrocławiu był Radosław Basiński, autor zaledwie siedmiu oczek.


Kluczowa dla losów pojedynku może okazać się walka na zbiórce. Ten element siedlczanie przegrali najwyraźniej we Wrocławiu. W barwach Stali występują zawodnicy, którzy potrafią notować dwucyfrowe zdobycze w tej rubryce statystyk. Atutem zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego jest fakt, że sporą ilość zbiórek notują gracze obwodowi, wydatnie wspierając w walce na tablicach zawodników podkoszowych.


Styl gry „Stalówki” w dotychczas pojedynkach nie był zachwycający. Pomimo to ostrowianie potrafili zwyciężyć w czterech spotkaniach, ponosząc tylko dwie porażki. Czy w sobotę polepszą swój bilans? Wszystko okaże się około godziny 20:00.


Kategoria: SportKoszykówka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę