OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Pechowy wyjazd Ostrovii
fot. SKI

Pechowy wyjazd Ostrovii

Hubert Błaszczyk | 28.10.2012

Dobra gra w meczu z Unią Solec Kujawski nie przyniosła punktów piłkarzom Ostrovii 1909 Ostrów. Podopieczni Marka Nowickiego byli przez większość spotkania drużyną lepszą, ale to gospodarze w 90 minucie trafili do bramki strzeżonej przez Krystiana Tomczaka.


Dla młodego bamkarza Ostrovii był to debiut w ligowych rozgrywkach. Tomczak w bramce zastąpił Dominika Sadowskiego, który borykał się z problemami zdrowotnymi przez tydzień poprzedzający mecz. Debiut Tomczaka wypadł dobrze, choć przez cały pojedynek gracze Unii nie zmuszali go do większego wysiłku.


Gracze ofensywni z Ostrowa Wielkopolskiego stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji podbramkowych. Najlepsze zmarnował Tomasz Kempiński, który w krótkim okresie czasu dwukrotnie przegrał pojedynek z golkiperem Unii.


W drugiej połowie więcej z gry mieli zawodnicy z Solca Kujawskiego. Dobra dyspozycja ostrowskich obrońców spowodowała, że większość groźnych akcji była wyjaśniana przed bramką Tomczaka.


Kluczowy dla losów spotkania okazał się doliczony czas gry. W nim wprowadzony w drugiej połowie Patryk Straszewski najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym, pewnym strzałem zapewniając zwycięstwo Unii. Tym samym gospodarze przerwali serię trzech meczów bez zwycięstwa.


Unia Solec Kujawski - Ostrovia 1909 Ostrów 1:0
Ostrovia: Tomczak, Krawczyk, Czech, Reyer, Szczepański, Kaczmarek (60' Stawinski), Switała, Molka, Szymanowski (78' Izydorski), Gosciniak (75' Wojciechowski), Kempiński.
Unia: Skibiński - Tomaszek, Bednarek, Ruciński, Kubas - Lange (75' Błaszczak), Łożyński (70' Straszewski), Burkiewicz (90' Jendrzejewski), Ndao (85' Nowicki), Raczyński, Dah

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę