OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu

redakcja | 24.10.2012

Na krytej pływalni „Wodny Raj” przy III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. W rywalizacji sportowej, która odbyła się 18 października 2012 roku wzięło udział ponad 100 zawodników.


W zawodach uczestniczyli reprezentanci następujących szkół: I, II i III Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU, Zespół Szkół Usługowych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych, Zespół Szkół Technicznych.


W rywalizacji sportowej, rozgrywanej w konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie 10x50m, wzięło udział ponad 100zawodników. Po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się pływacy z III Liceum Ogólnokształcącego, wygrywając w punktacji drużynowej oraz sztafecie.


W kategorii dziewcząt: I miejsce zajęło III Liceum Ogólnokształcące, II miejsce II Liceum Ogólnokształcące, a III miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU.


W kategorii chłopców: I miejsce wywalczyła drużyna III Liceum Ogólnokształcące, II miejsce przypadło grupie I Liceum Ogólnokształcące, a III miejsce zajęli uczniowie z II Liceum Ogólnokształcące.


Z kolei w sztafecie na I miejscu znalazło się III Liceum Ogólnokształcące, a za nim I i II Liceum Ogólnokształcące.


Wyniki końcowe – indywidualne


Kategoria chłopców


I 50m stylem klasycznym: I miejsce – Artur Sikora III LO, II miejsce – Łukasz Przyjemski ZST, III miejsce – Remigiusz Sójka III LO.


II 50 m stylem grzbietowym: I miejsce – Oskar Dąbrowski III LO, II miejsce – Mateusz Gątowski ZSB-E, III miejsce – Andrzej Kaczmarek I LO.


III 50m stylem dowolnym: I miejsce – Nikolas Redon I LO, II miejsce – Remigiusz Sójka III LO, III miejsce – Artur Sikora III LO.


IV 50m stylem motylkowym: I miejsce – Oskar Dąbrowski III LO, II miejsce – Nikolas Redon I LO, III miejsce – Michał Gostomczyk II LO.


Kategoria dziewcząt


I 50m stylem klasycznym: I miejsce – Michalina Zielińska II LO, II miejsce – Agata Raczak II LO, III miejsce – Małgorzata Kurmańska III LO.


II 50m stylem grzbietowym: I miejsce – Małgorzata Kurmańska III LO, II miejsce – Joanna Filipiak III LO, III miejsce – Aleksandra Szewczyk I LO.


III 50m stylem dowolnym: I miejsce – Wiktoria Burgharat II LO, II miejsce – Sonia Pasiak III LO, III miejsce – Marta Grodzieńska III LO.


IV 50m stylem motylkowym: I miejsce – Sonia Pasiak III LO, II miejsce – Marta Grodzieńska III LO, III miejsce – Wiktoria Burgharat II LO.


Organizatorem zawodów była Magdalena Zeissel, nauczyciel III LO w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Sport
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę