OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
9-latek wyskoczył z okna na II piętrze
fot. archiwum

9-latek wyskoczył z okna na II piętrze

redakcja | 18.10.2012

9-letni chłopiec wyskoczył z okna swojego mieszkania, znajdującego się na II piętrze bloku przy ul. Długosza w Ostrowie Wielkopolskim. Chłopiec doznał niegroźnych stłuczeń i trafił na obserwację do ostrowskiego szpitala.


W poniedziałek 15 października, tuż po godzinie 16.00  kobieta wracająca z cmentarza, zauważyła stojącego na parapecie okna na II piętrze bloku kilkuletniego chłopca. W pewnym momencie skoczył on i upadł na trawnik. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała chłopca do szpitala. Po wykonanych badaniach okazało się, że chłopiec doznał niegroźnych stłuczeń i cały czas był przytomny.


W trakcie rozmowy chłopiec wyjaśnił policjantom, że przed godziną 16.00 wrócił ze szkoły i przebywał w domu sam. Czekał no powrót rodziców, którzy w tym czasie byli w pracy. Po chwili podszedł do okna i otwierając je wszedł na parapet, po czym postanowił skoczyć na dół. Nie umiał wytłumaczyć dlaczego to zrobił i czym jego zachowanie zostało podyktowane.


Czynności podjęte w tej sprawie potwierdziły, że rodzice chłopca byli w pracy, a w mieszkaniu oprócz niego nikogo więcej nie było.


Chłopak skoczył z wysokości ponad 7,5 metra, lecz na szczęście przed blokiem znajdował się trawnik, co zapewne zamortyzowało jego upadek.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę