OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia w kolejnej rundzie OPP
fot. Dawid Bilski
Ostrovia 1909

Ostrovia w kolejnej rundzie OPP

Hubert Błaszczyk | 11.03.2012

W niedzielne południe rozgrywki wznowiła drużyna Ostrovii 1909 Ostrów. Podopieczni Andrzeja Dziuby wygrali po rzutach karnych 3:1 z Iską Prosną Sieroszewicze w V rundzie Okręgowego Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki.


W pierwszej połowie jedyną groźną sytuację stworzyli gospodarze, którzy po strzele Mateusza Nogaja byli bliscy wyjścia na prowadzenia. Ekipę Ostrovii od straty gola uratował Dariusz Reyer, wybijając piłkę z linii bramkowej.


Po zmianie stron dwie okazje do zdobycia bramki mieli ostrowianie. Jednak z pojedynków z Damianem Wnukiem i Krzysztofem Molką zwycięsko wyszedł golkiper gospodarzy, Łukasz Jaszka.


Niewykorzystane sytuacje mogły zemścić się na wyżej notowanej Ostrovii. W dogodnych sytuacjach znalazł się doskonale znany ostrowskim kibicom Marcin Pacyna, który przed rozpoczęciem rundy wiosennej zostały wypożyczony do Iskry Prosny Sieroszewice. W pierwszej sytuacji zawodnik gospodarzy trafił w poprzeczkę, a przy drugim strzale piłkę minęła słupek.


W serii rzutów karnych więcej zimnej krwi zachowali ostrowianie, którzy po celnych strzałach Dariusza Reyera, Macieja Szymczaka i Marka Szymanowskiego wygrali 3:1. Duże słowa uznania należą się także Dawidowi Nowakowi, który wybronił strzały Rafała Besarabiwa i Piotra Iberhana. Jedenastkę spudłował też Daniel Walczak.


Iskra Prosna Sieroszewice - Ostrovia 1909 Ostrów 0:0 (karne 1:3)


Ostrovia: Reyer, Szymczak, Szymanowski
Iskra: Dera


Ostrovia 1909:
Nowak - Reyer, Kasprzyk, Szczepańsk (55' Świtała), Szymczak, Czech, Molka, Majusiak, Kempiński, Szymanowski, Wnuk (65' Dąbrowski).


Za: www.ostrovia1909.pl
Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę