OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Do Wrocławia z nowym zawodnikiem
fot. Wojtek Tarchalski

Do Wrocławia z nowym zawodnikiem

Hubert Błaszczyk | 12.10.2012

Kontuzja Jakuba Dryjańskiego wymusiła na działaczach BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski ruchy kadrowe. Środkowy ostrowskiego zespołu będzie pauzował kilka tygodni, co mocno zawęziło rotację podkoszową, dlatego też kontrakt ze „Stalówką” podpisał Maciej Strzelecki. Nowy zawodnik zadebiutuje w żółto-niebieskich barwach w niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.


Dryjański urazu łękotki nabawił się w meczu drugiej kolejki ze Spójnią Stargard Szczeciński. Waleczny zawodnik operację przeszedł w minioną środę. Najwcześniej na parkiecie „Dryję” ujrzymy pod koniec listopada.


Lukę po Dryjańskim będzie się starał wypełnić Maciej Strzelecki. Silny skrzydłowy w swojej karierze występował w kilku renomowanych klubach, z których najbardziej znany jest Turów Zgorzelec. W przygranicznym mieście nowy nabytek Stali nie wywalczył sobie miejsca w rotacji i przez cztery lata zagrał w zaledwie 18 meczach w Ekstraklasie.


Miniony sezon był dla Strzeleckiego całkiem udany. W barwach Sportino Inowrocław wychowanek klubu z Bytomia notował średnio 10 punktów. Dobra gra 25-letniego zawodnika nie pozwoliła jednak uchronić przed spadkiem inowrocławskiego zespołu.


Szansę do debiutu Strzelecki otrzyma już w niedzielę, kiedy we Wrocławiu Stal zagra ze Śląskiem Wrocław. Derbowe spotkanie będzie pojedynkiem na szczycie ligowej tabeli. Ostrowianie plasują się obecnie na pierwszej pozycji, a zespół z Wrocławia jest trzeci.

Kategoria: SportKoszykówka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę