OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kolejni dwaj uczestnicy Łańcucha Herbowego

Hubert Błaszczyk | 01.10.2012

Łukasz Sówka i Adam Skórnicki to kolejni zawodnicy, którzy potwierdzili swój udział w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Na liście startowej zawodów jest już 14 zawodników. Stawka żużlowców wydaję się być najsilniejsza od lat.

Zarówno Skórnicki jak i Sówka to zawodnicy, którzy w ostatnich latach odnosili spore sukcesy na żużlowych torach. Popularny „Skóra” w 2008 roku wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Po tym sukcesie i powrocie do Unii Leszno nieco przygasł, ale swoją jazdą na pewno ubarwi najstarszy turniej w Polsce.

Z kolei Sówka to świeżo upieczony Drużynowy Mistrz Europy Juniorów. Pochodzący z Kalisza zawodnik ma za sobą udany sezon w barwach PGE Marmy Rzeszów. Indywidualnie nieco zabrakło do tego, by stanąć na podium Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. 19-latek zajął bowiem czwarte miejsce w finale tej imprezy. Przy odpowiedniej koncentracji może nawet zwyciężyć w Turnieju o Łańcuch Herbowy.

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)