OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sparing z Grudziądzem w ramach przygotowań do barażu
fot. Łukasz Kuczera

Sparing z Grudziądzem w ramach przygotowań do barażu

Hubert Błaszczyk | 01.10.2012

Trening punktowany z zespołem GTŻ-u Grudziądz odjadą w czwartek o godzinie 16:00 zawodnicy ŻKS Ostrovii. Obie drużyny przygotowują się do rewanżowych meczów barażowych. Grudziądzanie szturmują bramy ENEA Speedway Ekstraligi, a ostrowianie są na dobrej drodze do utrzymania się w gronie pierwszoligowców.


Oba zespoły są w dobrych nastrojach przed rewanżami. Ostrovia dzięki bardzo dobrej końcówce zawodów pokonała w Rybniku ROW 46:43, a GTŻ okazał się lepszy od Betardu Sparty Wrocław 51:39.


Dużo łatwiejsze zadanie w drugim meczu czeka zawodników z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy w niedzielne popołudnie wystąpią w niezmienionym składzie. Obronienie przewagi nie powinno być najmniejszym problemem. Z kolei grudziądzanie nadspodziewanie wysoko pokonali u siebie faworyzowany zespół z Wrocławia i ich wygrana w dwumeczu nie będzie już traktowana jako sensacja. Mimo wszystko zdobycie w stolicy Dolnego Śląska 40 punktów nie należy do rzeczy łatwych.


Do Ostrowa Wielkopolskiego GTŻ przyjedzie bez zawodników z cyklu Grand Prix. Poza Hansem Andersenem i Peterem Ljungiem na owalu Stadionu Miejskiego pojawią się wszyscy krajowi i zagraniczni zawodnicy. Pod znakiem zapytania stoi występ we Wrocławiu Davey'ego Watta, który już od dłuższego czasu ma problemy z nerkami.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę