OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Adamczyk pieczętuje zwycięstwo Centry

Dawid Bilski | 30.09.2012

Po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się na boisku od samego początku i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Mowa o Tomaszu Adamczyku, piłkarzy Centry Ostrów.

Przypomnijmy, że od początku bieżących rozgrywek ostrowianin zmagał się z urazem stawu skokowego.

Najlepszy strzelec ostrowskiej drużyny z poprzedniego sezonu ustalił wynik niedzielnego spotkania IV ligi z Gromem Wolsztyn na 2:0 w 72 minucie. Adamczyk wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości. Najpierw piłkę na 20 metrze przejął Tomasz Ulichnowski, który dograł w pole karne. Tam uderzenie Grzegorza Koreckiego z linii bramkowej wybił obrońca Gromu. Futbolówka odbiła się od słupek i trafiła pod nogi Adamczyka, który nie zmarnował takiej okazji.

Wcześniej Centra objęła prowadzenie po bramce Grzegorza Koreckiego w 34 minucie. Po zmianie stron podopieczni byli drużyną przeważającą. Jednak nie stwarzali sobie wielu dogodnych sytuacji pod bramką zespołu z Wolsztyna. Goście tylko w 60 minucie dwoma strzałami z dystansu zagrozili Alanowi Filipiakowi, który popisał się pewnymi interwencjami między słupkami.

Po 10 kolejce IV ligi grupy południowej Centra ma na swoim koncie 19 punktów. Zajmuje czwarte miejsce ze stratą tylko 3 "oczek" do liderującego SKP Słupca.

Centra Ostrów - Grom Wolsztyn 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 Grzegorz Korecki (34')
2:0 Tomasz Adamczyk (72')

Centra: Filipiak - Lewandowski, Kościuk, Piróg, Sobczak, Jagodziński (46' Ulichnowski, 75' Miler), Michalski, Matuszak, Pacyński, Korecki (88' Polanowski), Adamczyk.
Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)