OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Na Piaskach żeglowali komandorzy

Na Piaskach żeglowali komandorzy

Dawid Bilski | 28.09.2012

- Wiatr o sile 5-6 m/s  z kierunków południowo-zachodnich w porywach do 14 m/s. Słońce nieśmiało przebijające się przez chmury - takie warunki towarzyszyły regatom żeglarskim zorganizowanym w minioną sobotę na zalewie Piaski-Szczygliczka w Ostrowie.


Były to regaty o Puchar Komadorów zorganizowane przez ostrowski UKŻ Trawers. Gospodarze okazali się mało gościnni. Ich załoga na czele z prezesem Piotrem Koniarkiem w finale rozgrywanym systemem meczowym pokonała reprezentację Kaliskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Jak podkreślił Koniarek zwycięstwo nie było by możliwe bez dobrej, damskiej załogi w osobie skarbnika klubu Katarzyny Nawrockiej i sekretarza zarządu Beaty Żebrowskiej-Barna.


Zawody były przeznaczone dla komandorów klubów zrzeszonych w Kaliskim Okręgowym Związku Żeglarskim. Fundatorami zwycięskiej nagrody byli: Uczniowski Klub Żeglarski TRAWERS i Jacht Klubu NORD z Ostrowa, Jacht Klub ORION z Ostrzeszowa, Klubu Sportów Wodnych VEGA LOK z Pleszewa i prezesów Kaliskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Po zakończonej rywalizacji żeglarze udali się na przygotowany bankiet.
 

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę