OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Z nadzieją na pierwsze zwycięstwo
fot. Wojciech Tarchalski

Z nadzieją na pierwsze zwycięstwo

Hubert Błaszczyk | 28.09.2012

Z dużymi nadziejami do Piekar Śląskich wybierają się ostrowscy szczypiorniści. Zawodnicy KPR Ostrovii przegrali dwa mecze w tym sezonie i na Śląsku będą walczyć o pierwsze ligowe zwycięstwo. Zadanie na pewno nie będzie jednak łatwe, gdyż miejscowa Olimpia jeszcze nie przegrała.


Rywal podopiecznych Pawła Ruska ma w swoim dorobku trzy punkty. W pierwszej kolejce drużyna z Piekar Śląskich wygrała u siebie z zespołem z Tarnowa, a przed tygodniem zremisowała z MKS-em Kalisz po dramatycznej końcówce. Kaliszanie wyrwali punkt Olimpii w ostatnich sekundach spotkania.


Ostrovia musi uważać na Mariusza Kempysa, który w przeszłości reprezentował barwy ekstraklasowych zespołów. W tym sezonie rozgrywający Olimpii jest w świetnej formie. Po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 23 bramki i jest jednym z czołowych strzelców rozgrywek.


Celem ostrowian będzie zdobycie pierwszych punktów w tym sezonie. To zadanie nie należeć będzie do najłatwiejszych. Potrzebna jest dużo lepsza gra w ataku i zaangażowanie w obronie. Jak do tej pory brakowało zawodnika, który pociągnąłby zespół w trudnych momentach. Takim liderem miał być Łukasz Jaszka, ale dotychczas zawodził. Dużo więcej kibice oczekują także po grze Andrzeja Wasilka i Krzysztofa Martyńskiego.


Początek meczu w Piekarach Śląskich zaplanowano na godzinę 18:00.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę