OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Promocyjne ceny na baraż
fot. Łukasz Kuczera

Promocyjne ceny na baraż

Hubert Błaszczyk | 27.09.2012

Zarząd Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia postanowił przygotować dla kibiców promocyjne ceny na mecz barażowy o utrzymanie w pierwszej lidze. 7 października o godzinie 14:00 ostrowianie zmierzą się z ROW-em Rybnik. W pierwszym spotkaniu padł wynik 46:43 dla Ostrovii.


Bilety w promocyjnych cenach będzie można nabywać w piątek (5.10) i w sobotę (6.10) w siedzibie ostrowskiego klubu, która mieści się w Trybunie głównej Stadionu Miejskiego. W stosunku do poprzednich meczów każdą z wejściówek obniżono o 2 złote. W dniu zawodów ceny biletów będą takie same jak w rundzie zasadniczej.


Znane są również kolejne nazwiska zawodników, którzy wezmą udział w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Impreza ta została zaplanowana na 21 października. W ostatnich dniach start w najstarszym turnieju w Polsce potwierdzili Indywidualny Mistrz Polski, Tomasz Jędrzejak oraz zawodnicy Ostrovii, Mariusz Staszewski i Peter Karlsson. Do grona Rosjan dołączył również Andriej Kudriaszow. Oprócz niego na ostrowskim owalu pokażą się Roman Povazhny i Władimir Borodulin.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę