OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Intensywne przygotowania żużlowców
fot. Marcin Karczewski

Intensywne przygotowania żużlowców

Hubert Błaszczyk | 21.09.2012

Od czwartku trwają intensywne przygotowania zawodników ŻKS Ostrovii do meczów barażowych o utrzymanie w pierwszej lidze. Podopieczni Michała Widery pierwsze kółka od zakończenia rundy zasadniczej kręcili na Stadionie Miejskim w czwartkowe popołudnie.


Ostatni trening zespół Ostrovii odbył bowiem przed blisko dwoma miesiącami, kiedy zawodnicy przygotowywali się do startu w meczu z Lokomotivem Daugavpils. W czwartek motocykle żużlowe ponownie zawarczały przy ulicy Paderewskiego. W treningu wzięli udział krajowi zawodnicy drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego – Adrian Gomólski, Mariusz Staszewski, Łukasz Wieliński i Damian Albrecht oraz przyjezdni żużlowcy: Robert Miśkowiak, Artur Czaja i świeżo upieczony złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, Łukasz Sówka.


- Można powiedzieć, że się rozgrzewaliśmy. Jestem zadowolony z postawy wszystkich chłopaków. Silniki ładnie grają. Chłopacy się sprężają na baraże.  Pojedziemy dobrze przygotowani i jestem dobrej myśli przed meczem w Rybniku - powiedział na łamach portalu SportoweFakty.pl trener ŻKS Ostrovia, Michał Widera.


Ostrowianie na torze pojawią się również w piątek i sobotę. W piątkowe popołudnie o 16:00 do wcześniej wymienionych zawodników dołączy Władimir Borodulin, który w czwartkowy wieczór pojawił się w Ostrowie Wielkopolskim. Natomiast w sobotę szkoleniowiec gospodarzy będzie oceniał przydatność do zespołu Ilji Czałowa. Rosjanin być może zastąpi w niedzielnym spotkaniu Rory'ego Schleina, wobec którego klub ma dość spore zobowiązania finansowe.


Pierwszy mecz barażowy już w niedzielę o 16:00 w Rybniku. Rewanż 7 października na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę