OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Z Kozą na Ostrovie
fot. Redakcja

Z Kozą na Ostrovie

Hubert Błaszczyk | 21.09.2012

Wychowanek Unii Tarnów, Ernest Koza wzmocni zespół ROW-u Rybnik w meczach barażowych, których stawką będzie miejsce w pierwszej lidze w sezonie 2013. Wypożyczenie młodego zawodnika, to efekt pierwszoligowego regulaminu, na mocy którego w składzie zespołu pod numerem 6 i 7 muszą znajdować się krajowi juniorzy.


Po raz kolejny w meczach barażowych dała znać o sobie niezgodność regulaminów obu lig. W drugiej lidze pod numerem siódmym mógł startować zagraniczny zawodnik młodzieżowy. Z tego przywileju często korzystali rybniczanie, sprowadzając na swoje spotkania złotego medalistę DPŚ, Mikkela B. Jensena.


W meczach barażowych z Ostrovią Duńczyk może jednak wystąpić tylko na pozycjach seniorskich. „Rekiny” przed pojedynkami z ostrowianami miały więc mało czasu, aby znaleźć wartościowego młodzieżowca. Tym bardziej, że w miniony weekend kontuzji doznał nieopierzony Kacper Woryna. Tym samym jedynym juniorem rybniczan został Łukasz Piecha.


Sztab szkoleniowy zadziałał jednak szybko i w czwartkowy wieczór dopiął wypożyczenie Ernesta Kozy. 18-latek zadebiutuje już w niedzielnym spotkaniu w Rybniku.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę