OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Uroczysty koncert w OCK
fot. Biuro Promocji

Uroczysty koncert w OCK

Hubert Błaszczyk | 12.09.2012

 - Cieszę, się, że wspólnymi siłami udało nam się zorganizować imprezę, która odbiła się dużym echem nie tylko w Ostrowie Wielkopolski i powiecie, ale i w całej Wielkopolsce – powiedział Paweł Rajski Starosta Ostrowski podczas uroczystego koncertu dedykowanego osobom zaangażowanym w przygotowanie XIV Wojewódzko – Diecezjalnych Dożynek Wielkopolskich. Koncert odbył się w piątek 7 września 2012 roku w Ostrowskim Centrum Kultury.


W przygotowanie Dożynek Wojewódzko – Diecezjalnych zaangażowanych było blisko 300 osób, a wśród nich m.in. urzędnicy z miasta i powiatu, strażnicy miejscy, policjanci, spółki miejskie, rolnicy, koła gospodyń wiejskich. To właśnie im poświęcony był uroczysty koncert w wykonaniu Big Bandu Powiatu Ostrowskiego oraz młodych artystów z Ostrowskiego Centrum Kultury.


Za zaangażowanie i pracę przybyłym na uroczystość gościom podziękowali Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak oraz Starosta Ostrowski Paweł Rajski. Każda z osób otrzymała upominek miejsko – powiatowy oraz list gratulacyjny.


- Serdecznie Państwu dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie dożynek. Impreza była olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym, głównie ze względu na dużą liczbę gości z zewnątrz miasta. Jestem przekonany, że bez doskonałej organizacji i koordynacji wielu działań nie udałoby się nam zorganizować imprezy na tak wysokim poziomie, za co jeszcze raz dziękuję – powiedział Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


- Dożynki Wojewódzko – Diecezjalne, których miasto i powiat byli współorganizatorami, okazały się strzałem w dziesiątkę. Cieszę, się, że wspólnymi siłami udało nam się zorganizować imprezę, która odbiła się dużym echem nie tylko w Ostrowie Wielkopolski i powiecie, ale i w całej Wielkopolsce – dodał Paweł Rajski Starosta Ostrowski.


Prezydent oraz Starosta szczególne podziękowania skierowali do Starostów Dożynek – Danuty Perz z Topoli Wielkiej oraz Tadeusza Zatylnego z Zamościa.


Dożynki Wojewódzko – Diecezjalne odbyły się 26 sierpnia 2012 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywkaImprezy
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę