OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Bez Adamiaka i bez punktów
Ostrowska Centra jest w dołku

Dawid Bilski | 09.09.2012

Ostrowska Centra od dwóch spotkań nie trafiła do siatki rywali. To odbija się na jej wynikach. W niedzielę podopieczni Marka Wojtasiaka ulegli Olimpii Koło 0:3.

Gospodarze przystąpili do tego pojedynku osłabieni brakiem Tomasza Adamiaka. Stoper ostrowskiej drużyny jest kontuzjowany - uraz kolana. Jego miejsce w środku defensywy zajął Dominik Sobczak, defensywny pomocnik. Sobczak co prawda w letniej przerwie trafił do Ostrovii 1909, ale tam nie wywalczył sobie miejsca w składzie i zdecydował się na powrót do Centry.

Brak Adamiaka w ekipie z Ostrowa był bardzo widoczny. W pierwszej części meczu gospodarze oddali zaledwie 1 strzał. W 23 minucie uderzał Dawid Piróg, ale zbyt lekko by zaskoczyć golkipera Olimpii. Kolejne minuty, a właściwie sekundy należały do przyjezdnych. Ci wyprowadzali szybkie piłki, za którymi nie mogli nadążyć ostrowianie. To skończyło się dwoma bramkami dla drużyny z Koła.

W drugiej części meczu obraz gry niewiele się poprawił. Centra próbowała atakować, ale była powstrzymywana przez dobrze grającą defensywę gości. Ci w 70 minucie przeprowadzili kontratak, po którym Patryk Grabowiecki ustalił rezultat na 3:0 dla Olimpii.

Tym samym ostrowska doznała drugiej porażki z rzędu - i to drugiej  na własnym boisku.

Centra Ostrów - Olimpia Koło 0:3 (0:2)
Bramki:
0:1 Artur Bednarczyk (33)
0:2 Filip Zborowski (35)
0:3 Patryk Grabowiecki (70)

Centra: Filipiak, Jagodziński, Piróg, Lewandowski (55`Kościuk), Sobczak, Matuszak (75`Ulichnowski), Michalski (85`Marchewka), Pacyński, Polanowski, Korecki.
Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)