OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Aż 18 nietrzeźwych kierowców w ostatni weekend wakacji zatrzymała policja
fot. archiwum

Aż 18 nietrzeźwych kierowców w ostatni weekend wakacji zatrzymała policja

redakcja | 03.09.2012

Miniony weekend był ostatnim wakacyjnym weekendem. Niestety na drogach powiatu ostrowskiego upłynął on pod znakiem nietrzeźwych kierowców. Nie obyło się tez bez wypadków i kolizji z ich udziałem.


Policjanci ostrowskiej komendy w ostatni wakacyjny weekend zatrzymali w sumie aż 18 kierujących na „podwójnym gazie". Za kierownicą zdecydowały się także zasiąść cztery osoby, posiadające sądowe zakazy kierowania pojazdami. Nie obyło się tez bez zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierowców. W piątkowy wieczór około godz. 20.00 kierujący mazdą 25-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp., potrącił na przejściu dla pieszych na ul. Paderewskiego, 56-letniego mężczyznę, który ze stłuczeniem głowy i złamanym udem trafił do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało u kierowcy prawie 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia, które miało miejsce w Ostrowie Wlkp. na ul. Chłapowskiego. Kierujący oplem astra, 21-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp., wyprzedzając audi uderzył w jego tył, a następnie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka oplem tigra. W tym przypadku nikt nie został ranny, ale jak się okazało kierowca astry był nietrzeźwy - miał ponad 2 promile alkoholu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę