OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Szybka rehabilitacja Jamrożego

Szybka rehabilitacja Jamrożego

Hubert Błaszczyk | 30.08.2012

Nad wyraz szybko przebiega rehabilitacja zawodnika ŻKS Ostrovii, Ronniego Jamrożego. Krajowy jeździec drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego doznał kontuzji w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej z Lokomotivem Daugavpils. Wówczas wydawało się, że wychowanek Kolejarza Rawicz nie wyjedzie już na tor w tym sezonie, tymczasem szanse na start Jamrożego w pojedynkach barażowych są duże.


Na Łotwie Ronnie złamał lewe udo z przemieszczeniem. Dla żużlowca jest to bardzo poważna i nieprzyjemna kontuzja, dlatego wydawało się, że start w pojedynkach barażowych byłego zawodnika ROW-u Rybnik będzie wykluczony. Za sprawą świetnej pracy ostrowskich lekarzy rehabilitacja Jamrożego odbywa się w ekspresowym tempie i niewykluczone, że ambitnego żużlowca zobaczymy w składzie Ostrovii na mecze barażowe.


Natomiast w najbliższy poniedziałek zawodnik Ostrovii weźmie udział w akcji promocyjnej Polskiej Sieci Drogerii Vica, której siedziba mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kolejowej. Firma zajmująca się branżą kosmetyczną jest sponsorem Ronniego Jamrożego. Początek akcji zaplanowano na godzinę 9:00. Będzie to świetna okazja dla fanów do wykonania zdjęcia z żużlowcem oraz zamienienia kilku zdań.

Źródło: Nasz Rynek/ własne
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę