OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
 Znamy terminy najbliższych imprez żużlowych w Ostrowie
fot. Wojciech Tarchalski
21 października żużlowcy rywalizować będą o Łańcuch Herbowy

Znamy terminy najbliższych imprez żużlowych w Ostrowie

Redakcja | 30.08.2012

Mija już półtora miesiąca odkąd na Stadionie Miejskim nie miała miejsca rywalizacja żużlowców. Od ostatniego meczu z GTŻ-em Grudziądz w połowie lipca, na torze kółka kręciła jedynie szkółka pod okiem trenera Franciszka Jaziewicza. Sytuacja zmieni się dopiero w październiku, kiedy to w Ostrowie odbędą się dwie ważne imprezy.


Wiemy już na pewno, że prawa do organizacji Finału MDMP 12 września nie otrzymała drużyna WTS-u Warszawa, która chciała zorganizować zawody właśnie w Ostrowie. Ostatecznie, impreza ta zostanie rozegrana na torze w Gdańsku. Możliwym jest za to, że 10 września na ostrowskim owalu pojawią się młodzieżowcy rywalizujący w ramach okręgowych rozgrywek wielkopolskich.


Pierwszym z ważnych wydarzeń będzie drugi mecz barażowy o pierwszą ligę, który odbędzie się 7 października. Najpierw jenak, dwa tygodnie wcześniej, ekipa ŻKS Ostrovii będzie musiała zmierzyć się z drugoligowym rywalem na jego torze. Przeciwnikiem ostrowian w walce o utrzymanie będzie Kolejrz Rawag Rawicz lub ROW Rybnik, które już w najbliższą niedzielę rozpoczynają rywalizację między sobą o bezpośredni awans do 1 ligi.


Na zakończenie sezonu, dokładnie 21 października kibice będą mogli obejrzeć zmagania rycerzy czarnego sportu w tradycyjnym Turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego. O obsadzie tych zawodów będziemy informować na bieżąco.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę