OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Czerwona Torebka oczekuje pierwszych klientów
Czerwona Torebka

Czerwona Torebka oczekuje pierwszych klientów

artykuł sponsorowany | 21.08.2012

Już sobotę, 25 sierpnia br., mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego będą mogli zrobić pierwsze zakupy w pasażu Czerwona Torebka przy ul. Kościuszki. Z okazji otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji, w tym licytacja nagród w ramach promocji „Kupujesz – licytujesz”.


Ostrowianie, którzy tego dnia zrobią zakupy w sklepach zlokalizowanych w pasażu, będę mogli wziąć udział w promocji „Kupujesz – licytujesz”. Aby móc licytować nagrody należy zrobić zakupy opiewające na kwotę co najmniej 10 złotych. Sprzedawca na podstawie paragonu wyda specjalne bony – „złocisze”. Zgromadzoną w ten sposób „gotówkę” będzie można wykorzystać podczas licytacji, które będą rozpoczynały się o każdej pełnej godzinie, pomiędzy godz. 15:00 a 18:00. Szczegółowy regulamin akcji będzie dostępny w punkcie informacyjnym znajdującym się na terenie pasażu.


Oprócz akcji „Kupujesz – licytujesz” na klientów będą czekać promocje cenowe przygotowane przez najemców, ciepłe przekąski oraz pamiątkowe upominki. Całość uświetni występ zespołu Red Bang. Atrakcje rozpoczną się na placu przed Czerwoną Torebką o godz. 12:00.


Obiekt handlowy Czerwona Torebka w Ostrowie Wielkopolskim to zespół lokali handlowo – usługowych, zlokalizowany w nowoczesnym, jednokondygnacyjnym obiekcie. Powierzchnia użytkowa pasażu wynosi 724 mkw. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą zrobić zakupy w Piekarni Familijnej, outlecie odzieżowym Bellavi, sklepie meblarskim Kinas oraz w centrum żywienia zwierząt Pupil. Wśród najemców Czerwonej Torebki znajduje się także „Małpka Express” oferująca m.in. standardowy asortyment spożywczo – monopolowy oraz ciepłe przekąski i aromatyczną kawę.

Kategoria: Polecane
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę