OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra bez Victorii
fot. SKI
Centra omal nie nieprzegrała

Centra bez Victorii

Dawid Bilski | 19.08.2012

Sporych emocji dostarczył mecz Centry Ostrów z Victorią Września rozegrany w ramach 4 kolejki IV ligi. Drużyna Marka Wojtasiaka straciła pierwszy punkty w tym sezonie.


Do przerwy mimo kilku okazji strzeleckich głównie ze strony ostrowskiego zespołu kibice nie doczekali się goli. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części spotkania.

W 50 minucie Centra po uderzeniu Grzegorza Koreckiego objęła prowadzenie 1:0. 5 minut później na 2:0 podwyższył Dawid Kubera, który poprawił strzał Koreckiego. Ten wynik nieco uśpił graczy ostrowskiej drużyny a za ataki wzięli się ich rywale. W 60 minucie kontaktową bramkę zdobył Maciej Matuszak, a w 72 minucie do stanu 2:2 doprowadził Maciej Lisiecki. Ten drugi mógł Victorii zapewnić zwycięstwo w niedzielnym meczu. 2 minuty przed jego zakończeniem wykonywał rzut karny podyktowany za faul na swoim koledze z drużyny. Centra miała duże szczęście, bo Lisiecki trafił w poprzeczkę.

W 82 minucie w ostrowskim zespole doszło do zmiany bramkarza. Alana Filipiaka, który boisko opuszczał kulejąc między słupkami zastąpił Krystian Anioł.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się rezultatem 2:2. Ostrowianie stracili więc pierwsze punkty w rundzie jesiennej oraz pierwsze bramki.

Po czterech kolejkach spotkań Centra ma w swoim dorobku 10 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli. W następnej kolejce ostrowian czeka wyjazdowa potyczka z Płomykiem Koźminiec.

Centra Ostrów - Victoria Września 2:2 (0:0)
Bramki: 
1:0 Grzegorz Korecki (50')
2:0 Dawid Kubera (55')
2:1 Maciej Matuszak (60')
2:2 Maciej Lisiecki (72')

Centra:
Filipiak (82' Anioł) - Adamiak, Piróg, Jagodziński, Kościuk, Matuszak, Kubera (70' Marchewka), Ulichnowski (55' Janicki), Pacyński, Polanowski (73' Dolny), Korecki.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę