OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra pokonała GKS
fot. SKI
Gracze Centry w ataku

Centra pokonała GKS

Dawid Bilski | 12.08.2012

Centra Ostrów jeszcze w tym sezonie nie straciła bramki i co najważniejsze także żadnego punktu. W drugiej kolejce IV ligi podopieczni Marka Wojtasiaka na własnym boisku ograli GKS Krzemieniewo.


Pierwszy gol w niedzielnym spotkaniu padł w 9 minucie. Sędziowie odgwizdali faul w polu karnym na Jakubie Michalskim. Skutecznym egzekutorem "11" był Tomasz Adamiak

Na kolejne bramki kibice musieli poczekać do ostatnich sekund spotkania, mimo iż wcześniej ostrowska drużyna miała kilka dogodnych sytuacji. Nad poprzeczką z dystansu uderzał Dmytro Poljanowski a z odległości kilku metrów w bramkarza gości trafiali Mariusz Dolny i Grzegorz Korecki. Najlepszą okazję zmarnował jednak Adamiak, który ponownie ustawił sobie piłkę na jedenastym metrze. W 75 minucie faulowany w polu karnym został Poljanowski. Tym razem jednak obrońca Centry uderzył za lekko i bramkarz gości nie miał problemów ze złapaniem piłki.

Wydawało się, że mecz zakończy się skromną wygraną ostrowian. W końcówce jednak rywale opadli z sił i wykorzystał to duet Grzegorz Korecki - Jacek Pacyński. W 87 minucie ten drugi asystował przy uderzeniu głową Koreckiego. 120 sekund później Pacyński ustalił wynik spotkaniua po podaniu Koreckiego.

Centra - GKS Krzemieniowo 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Adamiak (9'), Grzegorz Korecki (87'), Jacek Pacyński (89')

Centra: Filipiak - Adamiak, Piróg, Kościuk, Jagodziński, Poljanowski (75' Marchewka), Michalski (88' Lewandowski), Matuszak, Pacyński, Dolny (62' Ulichnowski), Korecki.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę